Movies
Ratings
301
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
UnderwaterRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0