Movies
Ratings
772
The ReaderRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 0.5
BlindRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5