Movies
Ratings
910
Beautiful BoyRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 1.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 2.5