Movies
Ratings
218
WhiplashRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0- The First ShotRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0- 1980 SabukRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0