Series
Ratings
442
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0