Movies
Ratings
89
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0