Movies
Ratings
232
Fin De SiecleRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Take ShelterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
ClimaxRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 2.0