Movies
Ratings
260
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 2.5