Movies
Ratings
306
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Meek's CutoffRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
VincentRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0