Series
Ratings
19
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
You Are My GloryRated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0