Movies
Ratings
152
MidsommarRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Masquerade HotelRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 1.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The Eternal ZeroRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- In the PoolRated ★ 4.5
Adrift in TokyoRated ★ 4.5