Movies
Ratings
836
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Love BaristaRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 5.0- HumintRated ★ 3.0
Marty SupremeRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- We Grow UpRated ★ 0.5
Project YRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
Evil Influencer: The Jodi Hildebrandt StoryRated ★ 3.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.0
Flamin' HotRated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 4.0- HurdleRated ★ 3.5