Movies
Ratings
312
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0