Movies
Ratings
180
The Lives of OthersRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
The Man from TorontoRated ★ 2.5
JungleRated ★ 2.5
Fathers and DaughtersRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
PlaneRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5
RetributionRated ★ 4.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Hidden StrikeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.0