Movies
Ratings
596
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The FarewellRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
The Legend of Hei IIRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5