Movies
Ratings
182
BrightRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
JungleRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 4.0