Series
Ratings
73
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
My NameRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0