Movies
Ratings
1157- Whispering WaterRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
SiratRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 2.0
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Apocalypse Z: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
The MastermindRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 5.0