Movies
Ratings
288
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5