Movies
Ratings
258
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0