Movies
Ratings
1442
SorumRated ★ 2.5
PatriotismRated ★ 2.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Stardust MemoriesRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Palm Beach StoryRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0