Movies
Ratings
1326
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MantisRated ★ 0.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0