Movies
Ratings
391
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
NCT DREAM THE MOVIE: In A DreamRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0