Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0