Movies
Ratings
82
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
El SurRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Inland EmpireRated ★ 4.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 2.5