Movies
Ratings
636
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Crows ExplodeRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5