Movies
Ratings
151
AladdinRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mr. HolmesRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0