Movies
Ratings
229
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0