Movies
Ratings
300
PietaRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5