Movies
Ratings
749
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0