Movies
Ratings
958
Silent FriendRated ★ 3.0
Roujin ZRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
All the Empty RoomsRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
12 Moments Before the Flag-Raising CeremonyRated ★ 3.0
The Chaos She Left BehindRated ★ 4.0
Sunflowers Were the First Ones to Know...Rated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Any Given SundayRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5