Movies
Ratings
396
MercyRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
GuzaarishRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
People We Meet on VacationRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0