Movies
Ratings
373
ChloeRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5