Movies
Ratings
263
Taken 3Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0