Series
Ratings
16
Witch's RomanceRated ★ 4.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5- NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0