Movies
Ratings
426
BurningRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5