Series
Ratings
54
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5