Series
Ratings
30
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
RememberRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5