Movies
Ratings
64
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Meet the RobinsonsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0