Movies
Ratings
64
The King's WardenRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0