Movies
Ratings
508
The Truman ShowRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
IntruderRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0