Movies
Ratings
623
TarRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
C'mon C'monRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0