Series
Ratings
109
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Gentlemen's League 2Rated ★ 4.0
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.5