Movies
Ratings
157
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0