Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5