Movies
Ratings
713
The House of UsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Not One and Not TwoRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0