Movies
Ratings
505
The SilencedRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
True LiesRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 1.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 1.5
American PieRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0