Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
Fantastic FourRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5