Titles you rated
Love FictionRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.0
Someone You LovedRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.0
ChallengersRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.5
Where is my DVD?Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0