Movies
Ratings
452
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 1.0
MicrohabitatRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 2.0